İadeler & Değişimler

İade ve Değişim Politikamız – Trend Ofis

Trend Ofis olarak müşteri memnuniyeti en öncelikli konularımızdan biridir. Satın aldığınız ürünlerin kalitesini ve isteğinizi karşılamadığını düşünüyorsanız, aşağıdaki iade ve değişim politikalarımızı gözden geçirin.

Ürün İadesi

Eğer satın aldığınız ürünü beğenmez veya memnun kalmazsanız, ürünü aldığınız tarihten itibaren 30 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edilen ürünün orijinal ambalajı ve etiketleri eksiksiz ve hasarsız olmalıdır. İade işlemi aşağıdaki adımları içerir:

  1. İade talebinizi bize bildirin: İade işlemine başlamak için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin veya web sitemizdeki iade formunu doldurun.
  2. Ürününüzü paketleyin: İade edeceğiniz ürünü orijinal ambalajı ile paketleyin ve iade talebinizle birlikte gönderin.
  3. İade işlemi: Ürünlerimiz incelendikten sonra iade işleminiz tamamlanacaktır. İade onaylandığında, ödemeniz iade edilecektir.

Ürün Değişimi

Ürün değişimi yapmak istiyorsanız, değiştirmek istediğiniz ürünü stoklarımızda bulduğunuzdan emin olun. Ürün değişimi işlemi aşağıdaki adımları içerir:

  1. Değişim talebinizi bize bildirin: Değişim işlemine başlamak için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin veya web sitemizdeki değişim formunu doldurun.
  2. Ürününüzü paketleyin: Değiştirmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajı ile paketleyin ve değişim talebinizle birlikte gönderin.
  3. Değişim işlemi: Ürünlerimiz incelendikten sonra değişim işleminiz tamamlanacaktır. Değişim onaylandığında, yeni ürün size gönderilecektir.

Lütfen dikkat: Bazı ürünlerde iade ve değişim politikalarımız farklılık gösterebilir. İade ve değişim süreçlerini daha fazla ayrıntı için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Müşteri Hizmetleri

Soru sormak, iade veya değişim talebinde bulunmak veya daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetlerimize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0212 674 51 39 0212 212 221 16 01

E-posta: [email protected]

Adres: Topçular Mahallesi Rami Kışla Caddesi No:23 – Kapı No:27 BAYRAMPAŞA / İSTANBUL

Trend Ofis olarak sizin için en iyi hizmeti sağlamak önceliğimizdir. Teşekkür ederiz ki bizi tercih ettiniz.

×